O nas         Biuro Rachunkowe „Apit” s.c. powstało w roku 2001 w Bielsku Podlaskim jako firma rodzinna, założona przez małżonków Annę i Jerzego Gul na bazie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie rachunkowości Anny Gul.
          Od początku celem naszej działalności było świadczenie usług księgowych w pełnym zakresie. Obsługujemy osoby fizyczne, spółki, stowarzyszenia i fundacje, zapewniając im profesjonalną obsługę księgową. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie wysokich standardów w zakresie świadczonych usług.
          Indywidualne podejście do klienta pozwoliło nam zdobyć zaufanie i budować dobre relacje biznesowe. Zatrudniamy specjalistów w zakresie księgowości z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Obecnie zespołem specjalistów kieruje współwłaściciel biura, co gwarantuje Państwu profesjonalizm i bezpośredni kontakt z osobą o najwyższych kwalifikacjach
          Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, pomoc i doświadczenie, co pozwoli skupić się na biznesowym aspekcie prowadzonej działalności.

Zapraszamy do współpracy!